Bisikletim ve Ben

Bisikletim ve Ben

Efendim merhabalar.

2023’ün ilk yazısıyla karşınızdayım. Uzun zamandır yine buraları boşlamış olduğumu fark ettim ve oturdum yazı makinemin başına başladım bu satırları yazmaya. Öncelikli olarak burayı bu kadar boşladığım için kendimden ve hepinizden özür dilerim. 2023 yılında tam manasıyla burasını hareketlendirmeyle geçecek. Yeni bir kategori oluşturdum, o kategori altında yeni yazılar, yeni maceralar paylaşmaya özen göstereceğim kategorinin adı “Bisikletim ve Ben” olarak isim buldu kendisine. Bu isimle başka bir blog açmayı düşündüm önce, lakin yeni bir işe kalkışmaktansa var olan içerisinde bu şekilde bir kategori oluşturmak daha fazla aklıma yattı.

Neler olacak bu kategori altında şu an için inanın bir fikrim yok. Bildiğim şey şudur ki; bisikleti, kitapları ve yazmayı bu yıl hayatımın merkezine oturtmaya karar verdim. Bundan kelli fırsat buldukça bisikletimle çıkıp dolaşacağım, gördüğüm yerlerin fotoğraflarını çekip, izlenimlerimi sizlerle buradan paylaşacağım. Özellikle yaşadığım bölge insanlarını merkez alarak onlarla yapacağım sohbetleri de yine burada sizlere anlatmaya özen göstereceğim. Yeni insanlar tanırken, sizlere de yeni hayatlar tanıtmayı kendime şiar edineceğim. Şimdilik varmış olduğum sonuç bu ya da şöyle söyleyeyim 2023 ile ilgili almış olduğum karar budur! Belki bu gezileri ilerleyen zamanlarda bir Youtube kanalıyla da desteklerim, bilmiyorum. Henüz onunla ilgili herhangi bir karar vermiş değilim. Eğer öyle bir şeye kalkışırsam buradan haber veririm zaten.

Şimdilik kendinize çokça iyi bakın! 2023’ün istediğiniz her şeyi getirmesini temenni ediyorum. Her şeyin çok güzel olması dileklerimle, kalın sağlıcakla…

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ