2022 İş Fikirleri...

2022 İş Fikirleri...

Her gün farklı farklı sektörlerde, bu asla kazanç sağlamaz dediğimiz hizmetler şu an Dünya’ya hizmet veriyor. Ön yargılarımızı bir kenara bırakıp bu işlere atılanların ne gibi yollar izlediğini, ne gibi planlar yapıp ne gibi sıkıntılardan geçtiğini görmemiz gerekiyor. Her sektör içerisinde işini düzgün yapıp, güven probleminde sorun yaşatmayan herkes çok güzel kazançlar elde edebilir. Şimdi sizlere 2022 yılında yapılabilecek en yeni iş fikirlerini anlatmaya çalışacağım. 2022 yılında sizler de bir sektöre atılmak istiyorsanız bu makaleyi dikkatlice okuyun… iyi okumalar…

YAŞAM KOÇU OLMAK

Bu alanda hizmet vermek için tek yapmanız gereken şey biraz deneyimdir. Deneyime sahip olan herkesin bu alanda hizmet vermeye başlamış olması doğal olarak rekabeti de doğurmaktadır. Sizler de bu rekabet içerisinde en iyisi olmayı istiyorsanız deneyimlerinizden bir şeyler kazanmış olmanızdır. Sıkıntı çeken hereksin başvurduğu Yaşam Koçları, onlara yapması gerekenleri ve ne şekilde yapacağı hakkında bilgiler verip çok güzel kazançlar elde edebiliyor. Bunu sizler de denemek isterseniz birçok Yaşam Koçu dersleri veren kişiler mevcut.

KARGO FİRMASI KURMAK

Yaşadığımız salgın hastalık yüzünden çoğumuz bir şey lazım olduğunda internet üzerinden satın alıyoruz. Kargo şirketleri, normal yaşantılarına göre salgın hastalık döneminde internetten sipariş vermenin %300 arttığını söylemişti. Oldukça yüksek artış olan bu sektör içerisinde sizler de bir kargo firması kurarak kendinizi bu zamanlarda geliştirebilirsiniz. Evde yediğimiz çekirdeği, içtiğimiz suyu internetten sipariş verir olduk. Kendinize ait bir araç alıp, bir firma, market veya herhangi bir yerle anlaşıp kurye hizmetine benzer şekilde kargoculuk yapabilirsiniz. Sizler de işlerin çok sıkı ve yoğun olduğu bu süreç içerisinde, böylesine güzel kazanç getirecek bir işe atılabilirsiniz.

TOZ MASKESİ ÜRETİMİ

Hem yaşanan salgın hastalık yüzünden hem de tozlu işlerde çalışanlar adına toz maskesi üretmek çok güzel bir hizmet olur. Toz maske yokluğunun yaşandığı ülkemizde biraz yatırım yaparak bu sektöre atılabilirsiniz. Yaptığınız yatırımı günler içerisinde çıkarabileceğinizi söylemek isteriz. Yapacağınız yatırımın maksimum 110 bin liraya kadar çıkacaktır. Çünkü KOSGEB sektöre atılan herkese yardımcı olmakta. Sizler de KOSGEB desteğini alıp sektöre merhaba diyebilirsiniz. Kısa sürede çok hızlı bir şekilde büyüdüğünüzü fark edeceksiniz.

GİRİŞİM DANIŞMANLIĞI

Günümüzde oldukça sık rastladığımız olaylardan birisi de herkesin işini bırakıp kendileri bir işe atılıyor. Kendi işlerini kurup hayatına devam edenler olduğu gibi bir de işten ayrıldığında ne yapacağını, kazançlarını nereye yatıracağını veya yeni işler hakkında bilgisi olmamasından dolayı hep sabit yerde ilerlemeye çalışıyorlar. Böyle bir durumla karşı karşıya geldiğinizde Girişim Danışmanlığı alanında hizmet veren bir çok kişi mevcut. Onlar sizlere farklı farklı ve eşi benzeri olmayan işlere yönelmenizi isteyecek. Sizlerin de Girişim Danışmanlarından bir farkınız yok. Girişim Danışmanı olmak adına biraz tecrübe yeterli olacaktır. Günümüzde Girişim Danışmanlarının bir hayli yüksek kazançlar elde ettiği söyleniyor.

MAKALE YAZMAK

Günümüzde hemen hemen herkesin denemek istediği Makale Yazarlığının kazançları da bir hayli güzel. Sektör içerisinde hizmet veren birbirinden farklı onlarca internet sitesi mevcut. Sizler bir internet sitesine üye olup, orada makale yazmaya başlayabilirsiniz. Yazacağınız makaleler sayesinde günlük olarak 1000 TL de kazanabilirsiniz 1 TL de. Tamamen sizin yazdığınız makalelerin özgünlüğü, günlük kaç kelime yazdığınız ve istenilenlere göre yazıp yazmanız çok önemlidir. Piyasa içerisinde şu an 100 kelimelik bir makalenin ederi en az 2 TL’dir. Günlük 4-5 saatinizi ayırıp 3-4 bin kelime yazabilirsiniz. 4.000 kelimelik bir makalede elde edeceğiniz kazanç  en az 80 TL’dir. Sizler de makale yazarlığı işine girip boş vakitlerinizde makale yazarsanız ek gelir elde edebilirsiniz.

FIRIN AÇMAK

Yıldan yıla her insanın beslenme alışkanlığı değişiklik gösterebiliyor. Bu durumun ülkemizde hızla artıyor olması bizlerin işine geliyor olabilir. Elinizi hızlı tutup fırın açabilirsiniz. 4 kişilik ortalama bir ailede günde 4-5 ekmek yeniyor. Sadece ekmek değil, simit, poğaça, börek gibi günlük rutin içerisinde atıştırabileceğimiz şeyler mevcut. Sizler de fırın açarak hızlı yaşantı içerisinde atıştırmalık bir şeyler üreterek kazançlar elde edebilirsiniz. Sabit bir rutin içerisinde çalışmak yerine birbirinden farklı deneyimler içerisine girip, insanların yeni yeni ekmekler denemesine vesile olabilirsiniz. Yeniliği ülkemizdeki herkes hemen hemen sevmektedir. Böylelikle hem yeniliklere imza atan bir fırın olduğunuz gibi siz de nadir bulunan bir fırın olursunuz.

İNSTAGRAM ÇEKİLİŞ ORGANİZATÖRLÜĞÜ

Türkiye’de yaşayan gençlerin hepsi ünlü olmak adına sosyal medya hesaplarında videolar paylaşıp ünlü olmaya çalışıyor. Yalnız sosyal medya üzerinde milyonlarca takipçiye ulaşmış kişilerin nasıl yaptığı hakkında bilgiye sahip olmadığınız buradan belli oluyor. Sizler de onlar gibi sosyal medya hesapları üzerinden çekilişler yaparak adınızı duyurmayı başarabilirsiniz. Yapacağınız yatırımlar sizlere yol, su, ekmek olarak geri dönecektir.

Bir diğer yandan da İnstagram çekiliş organizatörü olup insanlara gerçek takipçiler kazandırabilirsiniz. Takipçi kazandıran organizatörlerin günümüzde her geçen gün daha çok kazanç elde etmeye başladığını fark ettim.

Sizler de yukarıda vermiş olduğum içerikleri deneyerek 2022 yılında çok büyük işler yapabilirsiniz. Olmuyor diye pes etmeyin, hayallerinizin peşinden koşmaya devam edin. Kolay gelsin…

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ